Емил Газдов продължава с отличните си изяви отвъд Океана. Българският вратар бе с основна заслуга за домакинския успех на своя Пасифик над Кавалри, дошъл след 1:1 в редовното време и изпълнение на дузпи в първия кръг на канадския Шампионат. В рамките на 90-те минути първо Майър Беван отбеляза за гостите в 28-ата минута, а Ийстън Онгаро изравни с точен удар 11 по-късно.

След като двата тима отбелязаха при първите четири изпълнения, дойде звездният миг на Газдов. Стражът съумя да отгатне ъгъла, отразявайки шута на Кломп, а Мукумбилва от Пасифик вкара последната дузпа и подпечата класирането на отбора от Ванкувър на 1/4 финалите. Там Емил Газдов и неговите съотборници ще се изправят срещу ТСС Роувърс.