Първа лига 11 август - 18:15, , стадион: Тича

Черно море Черно море

Gong.bg следи се от Gong.bg

Diema Sport излъчва се по Diema Sport

Darik radio излъчва се по Darik radio

Черно море отри резултата срещу Славия в мача от петия кръг на Първа лига, с който се открива програмата. В 38-ата минута при центриране от корнер, Ивайло Димитров бе притиснат от Орлин Старокин и не можа да изчисти, топката попадна в Атанас Зехиров, който с безпощаден удар от зоната около точката на дузпата направи 1:0.

Играчите на варненци отпразнуваха попадението с характерен жест, честитейки на Стефан Станчев за рожбата, която му се роди.

Проследете най-интересното от мача минута по минута с Gong.bg!

Срещата започна в 18,15 часа и е предавана директно по DIEMA SPORT, онлайн на GONG PLAY, както и на честотите на Дарик радио.