Крилото на Локомотив Пловдив Алфа Конте влезе като резерва при загубата на Сиера Леоне с 0:2 у дома от Египет. Срещата беше група А на Световните квалификации в Африка.

Офанзивният футболист се появи в игра в 68-ата минута на мястото на Аугустус Карбо, като резултатът вече беше 2:0 в полза на "фараоните".

Трезеге откри резултата в 18-ата минута, а малко преди края на първата част домакините останаха с човек по-малко, след като Тайрийс Форна получи два жълти картона в рамките на минута. В 62-ата минута Трезеге удвои аванса на гостите. В последните секунди на срещата Абдул Кабия остави Сиера Леоне с девет души на терена.

Египет е лидер във временното класиране с шест точки, докато Сиера Леоне има една.