Две минути преди края на редовното време на сблъсъка Крумовград - Ботев Пловдив, символичните домакини получиха право да изпълнят дузпа при резултат 1:1.

start-photo.bg
85 снимки

В ситуацията Антоан Конте събори Джунейт Али на границата на наказателното поле. Жак Пехливанов стреля директно от пряк свободен удар, но Матвей Игонен отрази. Последва добавка от страна на Алекс Колев, който се опита да прати топката в опразнената врата, но Дилан Мертенс спря влизащата във вратата топка с ръка. Георги Кабаков посочи бялата точка и вдигна директен червен картон на Мертенс.

Алекс Колев се нагърби с изпълнението на дузпа във втората минута на добавеното време и реализира, за да отбележи втория си гол в мача и да даде късен аванс на Крумовград.

Вижте попадението на Алекс Колев в прикаченото видео!