Божидар Краев се отличи с гол при победата на своя Уелингтън Финикс с 5:2 у дома срещу Бризбейн Роар. Срещата беше от 3-ия кръг на А-лигата. Българският нападател започна като титуляр за домакините и остана на терена до 79-ата минута, когато беше заменен от Сам Сътън.

Гостите поведоха в резултата още в 1-ата минута с гол на Флорин Беренгер. В 24-ата минута Тим Пейн възстанови равенството, а осем минути по-късно Оскар Завада направи обрат за новозеландците.

Бризбейн изравни в началото на второто полувреме чрез Никола Милеушнич. Пет минути след това Краев отново изведе Уелингтън Финикс напред в резултата, разписвайки се във втори пореден мач.

В 63-ата минута Завада вкара за 4:2, а в продължението на мача полякът оформи своя хеттрик и крайния резултат.

Успехът изкачи Уелинтън Финикс на върха във временното класирнае със 7 точки, докато Бризбейн е шести с 4 точи.