Българският национал Мартин Минчев игра цял мач за своя Ризеспор при победата с 3:1 над Газиантеп у дома. Срещата беше от 30-ия кръг на Суперлигата.

Минчев започна от първата минута и остана на терена до края на мача, като не успя да се разпише, но беше сред най-активните за своя отбор.

През първото полуврене не паднаха голове. Гостите поведоха в 54-ата минута с гол на Деян Сореску. Десет минути по-късно Ризеспор изравни след автогол на Салем Мбаката. В 71-ата минута домакините можеше да направят пълен обрат, но Джонджо Шелви пропусна дузпа.

Все пак в 84-ата минута Ризе стигна до втори гол чрез Ибрахим Олавойн. В добавеното време Алтин Зекири оформи крайния резултата.

С успеха Ризеспор събра 42 точки и заема седмо място във временното класиране. Газиантеп е 16-и с 31 точки.