Вече бившият шампион Лудогорец ще изиграе първата си лятна контрола срещу Етър утре. Двубоят започва в 19:00 ч. и ще се проведе на първи терен на тренировъчната база на представителния отбор.
Лудогорец ще е поставен във всички кръгове на Лигата на конференциите
Проверката ще бъде открита за феновете, които ще имат възможност да наблюдават на живо първия мач на "орлите" от лятната подготовка. За привържениците, които няма да могат да присъстват на мача, клубът ще осигури пряко предаване на срещата в официалния YouTube канал на Лудогорец.
"Очакваме ви на базата, за да подкрепим отбора в началото на подготовката за новия сезон!", написаха от Лудогорец.



.png)