Локомотив (София) разгроми с 8:2 отбора на Шумен в приятелска среща играна в Албена.

Цветан Генков отбеляза първите три гола за столичани само за 18 минути. Националът се разписа в 10-тата, 15-тата и 18-тата минута на първото полувреме. Второто полувреме започна  с гол за Шумен. Киков вкара в 51-та минута, но само минута по-късно Руменов възстанови разликата. Нови два гола за Локомотив отбелязаха Марков (55') и Павлов (58').  До края на мача паднаха още три гола. За столичани отбелязаха Ортега и Димитров, а за втородивизионния тим точен бе Ирфан.

Локомотив (1-во полувреме): Голубович, Върбанов, Марков, Дончев, Савич, Дончев, Орачев, Караджинов, Генков, Коилов и Антунович;

Локомотив (2-ро полувреме): Манолков, Върбанов, Дончев, Марков, Да Силва, Руменов, Брито, Павлов, Василев и Димитров.