Левски започна повече от успешно втората част от лятната си подготовка в Австрия.

Играчите на Станимир Стоилов надвиха румънският Университатя /Крайова/ с 4:0.

Още в 6-та минута Домовчийски бе изведен от Мирослав Иванов и нападателят не сбърка за 1:0. Доброто начало за шампионите има даде възможност те да ръководят ритъма на играта. Все пак в средата на първата част бяха и силните минути за румънският тим.

Когато донякъде имаше предпоставки за изравнителен гол, след няколкото поредни пропуска пред вратата на Георги Петков, дойде и второто попадение за „сините”. Лусио Вагнер изведе Христо Йовов сам срещу вратаря на тима от Крайова и реализира втори гол.

При този резултат двата тима влязоха в почивка.

Втората част на контролата протече почти равностойно. Последната четвърт донесе и трети гол за Левски. Негов автор отново бе Валери Домовчийски, след асистенция на Лусио Вагнер. Две минути преди края на двубоя Лъчезар Балтанов реализира последното попадение за 4:0.

В последните минути на първата контрола на „сините” в Австрия Стоилов пусна много от младите играчи на шампионите.

Пълна хронология на срещата може да проследите в „Директно”.