Левски победи Локомотив (Мз) със 6:1 в среща от първенството на дублиращите отбори, която се игра в град Мездра, съобщава сайта на Левски.

Въпреки че в състава на Локо (Мз) фигурираха няколко футболисти от първия им тим, начело с капитана Предраг Пажин, „сините" през целия мач бяха по-добрия отбор и освен шестте отбелязани гола изпуснаха поне още толкова чисти положения. Домакините поведоха чрез Каранейчев в началото на мача след не отсъдена от страничния съдия засада.

До края на първото полувреме обаче Левски обърна резултата до 3:1 след голове на Балджийски, Шмедин, а футболист от домакините си отбеляза автогол. След почивката Балджийски, Табаков и Васев доведоха резултата до 6:1 за Левски.

Съставът на Левски: Ивайло Василев, Живко Атанасов, Симеон Иванов, Иван Стоянов, Георги Ангелов, Валентин Миленов (70- Роналд Донев), Павел Петков (65-Андреас Васев), Мариян Огнянов, Боян Табаков, Борислав Балджийски, Даниел Шмедин (60-Иван Горанов). Резерви: Александър Димчев, Мишел Георгиев, Стилян Николов, Иван Жечев.

Треньор: Викторио Павлов.