В мач от ¼-финалите на първенството за юноши старша-възраст (родени 1988г.), Левски победи в София Нафтекс с 5:0.

През първото полувреме „сините” вкараха на два пъти. Първо се разписа Мариян Огнянов, а след това Добромир Димитров от гостите си вкара автогол. След почивката високата си класа показа преминалият проби в Тотнъм Наско Курдов. Той вкара за 3:0, след което Спас Байрактаров реализира от дузпа и резултатът набъбна на 4:0. Крайното 5:0 оформи Атанас Курдов.

В друга среща от първенството Поморие прие Славия и поведе в резултата, но не успя да победи. „Белите” изравниха и мачът завърши 1:1.

В неделя са срещите-реванш съответно Нафтекс срещу Левски и Славия срещу Поморие.

Също в неделя е и най-интересният реванш при юношите (родени 1990 година) на изкуствения терен на стадион „Георги Аспарухов” от 17.30 часа Левски срещу ЦСКА. В първия двубой „червените” победиха с 2:1.