ЦСКА гостува на Черноморец Балчик в мач от 1/16-финалите на Sesame Купа на България. Срещата е с начален час 17:30 и може да я наблюдавате НА ЖИВО по DIEMA SPORT, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към сблъсъка, като го проследи минута по минута.

Черноморец Балчик се намира във Втора лига, но се бори за своето оцеляване, тъй като е на 16-а позиция с едва 15 точки на сметката си. Домакините имат едва пет победи в 17 мача във всички турнири от началото на кампанията. Проблемът за тима е трудното отбелязване на голове, като има едва две попадения в послединте шест мача.

ЦСКА е в страхотна форма. Тимън на Нестор Ел Маестро не познава вкуса на поражението вече близо три месеца, след като последно загуби в Разград от Лудогорец с 0:3. "Червените" са в невероятна серия, като впечатляващото е, че имат едва три допуснати гола в последните си 10 мача. ЦСКА ще опита да покаже най-доброто си лице, тъй като се бори за спечелването на трофея.