В 11:00 часа бе теглен жребият за 1/8-финалите за Купата на България „Форд Мото Пфое”. Той противопостави ЦСКА срещу Литекс, Локомотив София срещу Славия и Черно море срещу победителя от Брестник и Левски.

Ето и пълният жребии, който се проведе в офиса на „Мото Пфое” в Ж.К. „Младост” 1:

-------------------

Предстоящите сблъсъци ще се играят на 12 и 13 декември. Шест от двубоите ще се проведат в събота. Мачовете на победителите от Брестник - Левски и Монтана - Берое пък ще бъдат в неделя. Последните два осминафиналисти ще станат ясни съответно в сряда и четвъртък.

Ако Левски победи Брестник, то в 1/8-финалната среща срещу Черно море ще гостува във Варна. Ако Брестник успее да острани „сините” пък, ще бъде домакин на „моряците”, обясниха още организаторите по време на жребия.

Победителите от 1/8-финалите ще се излъчат в елиминации в една среща. При равенство в редовното време се играят две продължения по 15 минути, а при ново равенство в края на продълженията се изпълняват дузпи. .