В най-интересния мач от международния турнир в Албена, пред 350 зрители, Калиакра победи Локо Мездра с 2:0.

Локомотив Мездра пропусна две 100 % положения през първата част, когато само в рамките на 60 секунди между 18 и 19 минута, К.Георгиев и Кр. Георгиев на два пъти не успяха да преодолеят вратаря Добрев останали сам срещу него.

В 50-ата минута съдията Кольо Данев отсъди дузпа за Калиакра за нарушение срещу Петков, която бе разлизирана от Каталиев за 1:0.

В 70-ата минута Стачев успя да перхвърли вратаря на Локо Мездра, но топката се удари в напречната греда. В 83-ата същият Станчев се възползва от индивидуална грешка в защитата на Локо, открадна топката и реализира за 2:0

Във временното подреждане в група 1 води отборът на Калиакра с 3 точки и по-добра голова разлика от втория Спартак, който има същия актив. Трети е тимът на Локомотив Мездра.