Отборът на Левски спечели републиканската титла при ветераните, след като се наложи с 2:0 над Волов Шумен.

Финалният двубой се игра на изкуствения терен на ст. „Г. Аспарухов”. Главен съдия бе Антон Генов.

Сините победиха с голове след почивката вкарани от резервата Николай Тодоров-Кайзера и Станимир Стоилов.

През първото полувреме се отличиха с добрите си прояви двамата вратари - Румен Рангелов от Волов и Валентин Захариев от Левски.

След почивката Ахмед Ахмедов от гостите извади рамо и бе откаран в болница. Миро Мирославов пък напсува Антон Генов и бе изгонен от рефера.

След двубоя двата отбора получиха медали, а капитанът на Левски Наско Сираков вдигна Купата на републиканския шампион.