В мач от група 2 на международния турнир в Албена юношеският национален тим на България до 19 години и Берое не излъчиха победител.Срещата завърши наравно 2:2.

Юношите поведоха в резултата след гол на нападателя на Хартс Бранимир Костадинов в 7-ата минута. Владислав Златинов изравни за Берое в 38-ата минута след удар от границата на наказателното поле.

В 41-ата минута реферът Димчо Радев отсъди дузпа в полза на юношите за нарушение на вратаря Колев срещу Костадинов. Зад топката застана халфът на Борусия Дортмунд и бивш футболист на ЦСКА Мишо Александров, който не сгреши.

Крайното 2:2 оформи Атанасов в 77-ата, когато след рикошет топката прехвърли вратаря.

Много неприятна контузия още в 9-ата минута получи юношата на Левски Стефан Станчев, която доведе до неговата смяна. Десният бек е с подут глезен и утре след обстойни медицински прегледи ще стане стане ясно, колко сериозна е травмата.

След днешния мач лидер в групата е Калиакра с актив от три точки.