Кисифия на Илиан Илиев-младши загуби с 1:2 като гост от Волос. Срещата беше от 9-ия кръг на гръцката Суперлига. Българският национал започна като титуляр, но беше заменен на полувремето. Офанзивният халф получи контузия в рамото, като предстои да мине изследвания, за да стане ясно колко време ще се възстановява.

Факундо Бертолио откри резултата за Волос в 21-ата минута. В 71-ата минута Кифисия остана с човек по-малко, след като Лука Каплан получи втори жълт картон. Малко след това Милош Делетич удвои аванса на домакините.

Кифисия се върна в мача с гол на Огньен Ожегович в 82-ата минута, но малко след това Матуес Крисиума остави отбора си с девет дущи на терена.

Отборът на Илиан Илиев-младши заема 10-о място във временното класиране със 7 точки, докато Волос е с две по-малко.