Головата суша за Мартин Минчев в Ризеспор продължава, а отборът му отпадна от турнира за Купата на Турция след загуба 1:3 като гост на Анкарагюджю. Българският национал започна като титуляр на върха на атаката на своя отбор, но беше заменен в 70-ата минута от Адолфо Гаич.

Така юношата на Черно море вече има 17 мача за Ризеспор, където премина през лятото от Спарта Прага, без да се разпише.

Домакините поведоха в резултата в 57-ата минута с гол на Али Гюнерен. Резултатът беше изравнен в 83-ата минута, когато Мурат Пала се възползва от подаване на Джонджо Шелви и вкара за 1:1.

Анкарагюджю стигна до успеха с два гол от дузпи дълбоко в добавеното време. В седмата минута на продължението Толга Чигерджи беше точен от бялата точка, а четири минути след това се разписа и Олимпиу Моруцан от 11-метров наказателен удар.