Водещите португалски вестници не обръщат особено внимание на предстоящия сблъсък между Спортинг Брага и Лудогорец.

Основната тема в изданията днес са изявите на Бенфика в мача срещу Манчестър Юнайтед, загубен с 0:1 и най-вече ужасната грешка на вратаря Миле Свилар за попадението на Маркъс Рашфорд.

Лудогорец отново без спонсор в Европа

За Брага-Лудогорец се пише на по-задните страници като акцентът е в желанието на старши треньора на португалците за бързи 10 точки, което би значело победа и равен в двата двубоя с Лудогорец.

Два от вестниците залагат на традиционна постройка и състав на българските шампиони докато според "Рекорд" схемата на Димитър Димитров - Херо ще бъде като тази в домакинството срещу Хофенхайм.

Херо: Опитът е плюс за нас, но Брага е изключително силен тим

Треньорът на Брага похвали Лудогорец, закани се за битка

Двубоят можете да следите минута по минута в GONG.BG, както и на живо в ефира на Дарик радио.