Нападателят на ЦСКА Жоел Цварц говори за предаването "Домът на футбола" преди гостуването на Карабах от втория квалификационен кръг на Лига Европа. Той сподели, че "червените" очакват сериозно предизвикателство. 

"Карабах е добър отбор, който всяка година играе в европейските клубни турнири. Почти всеки път става шампион. Очакваме сериозно предизвикателство и трябва да сме готови на 100%", започна Цварц. 

"Като футболист винаги усещаш напрежението във всеки клуб, в който играеш. Това се превърна в нещо нормално. Подобно напрежение е здравословно за нас, помага ти да печелиш мачове и да се представяш добре на терена". 

"Аз мога да играя и в двете схеми. Смятам, че Питас и Годой също могат. Разполагаме с многофункционални нападатели, така че каквото реши треньорът", каза Цварц.

Google Добави ни в предпочитани източници в Google