Шотландска съдийска тройка ще ръководи последния мач на ЦСКА от груповата фаза на Лигата на конференциите. Двубоят с Рома е в четвъртък от 19:45 часа на стадион "Васил Левски". Никълас Уолш е главен рефер на срещата, а негови асистенти са Греъм Стюарт и Калъм Спенс. За четвърти съдия е определен Колин Стивън, също от Шотландия.

31-годишният Уолш е съдия от 2013-а година, а в последните 3 години е и международен рефер. Младият шотландски съдия е бил четвърти рефер при победата на националния отбор на България с 1:0 над Литва в световната квалификация в началото на септември в София, когото с директен червен картон от скамейката бе изгонен резервния вратар Николай Михайлов.

Ник Уолш е ръководил и мача между Локомотив Пловдив и Копенхаген от квалификациите за групите на Лигата на конференциите, завършил 1:1, в който показа червен картон на Айвън Ангелов от "черно-белите" в края на двубоя. Шотландецът има репутацията на строг съдия, който лесно вади картони.

По професия Уолш е учител по физическо възпитание в колеж, където учат повечето от юношите от академията на Рейнджърс.