Героят за Левски от мача-реванш срещу Апоел Беер Шева (2:1) – Роналдо, говори специално за NOVA преди първия сблъсък срещу германския Айнтрахт Франкфурт от плейофния кръг на турнира Лига на конференциите. Бразилецът отбеляза победното попадение срещу израелския тим миналия четвъртък на „Герена“, като той се разписа в шестата минута от добавеното време и така прати столичани на крачка от участие от групите на ЛК.

„С нетърпение очаквам този мач и невероятната подкрепа, която ще имаме от нашите фенове. Ще бъдем концентрирани и със сигурност ще търсим победата от първата минута. Това са двубоите, за които всеки футболист мечтае“, заяви Роналдо пред NOVA.

Startphoto.bg
30 снимки

Цялото интервю с Роналдо може да гледате в предаването „Домът на футбола“ в сряда от 20:00 часа по DIEMA SPORT.

Първият мач между Левски и Айнтрахт Франкфурт е в четвъртък, 24.08, от 20:00 часа на Националия стадион "Васил Левски" и ще може да го наблюдавате в ефира на DIEMA SPORT.