ЦСКА излезе със съобщение преди жребия за квалификационната фаза в Лига Европа. "Червените" пропуснаха евротурнирите през последните два сезона, но се завръщат на европейската сцена, след като триумфираха с националната купа.
Първата тренировка на ЦСКА
Ето какво написаха от ЦСКА:
„Евробоецът на България ЦСКА се завръща на континенталната сцена, а утре ще научим първия си съперник!
Жребият за Лига Европа е от 16:00 ч. в Нион, а това са възможните опоненти в 1 квалификационен кръг.
Жребият за 2 квалификационен кръг ще се тегли на 17 юни (сряда) от 14:00 ч.
Напред, червените!“