Първият двубой от плейофната фаза на Шампионска лига между Малмьо и Лудогорец за влизане в групите, който е в сряда, ще бъде ръководен от съдията, който реферира финалния мач от миналото издание на най-авторитетния европейски клубен турнир - Антонио Матео Лаос.

44-годишният испански рефир ръководи мачове от далечната 1999 година. Лаос има почти 300 мача зад гърба си и отсъжда по около 25 нарушения средно като е показал повече от 1330 жълти и 60 червени картона.

Антон Узунов
95 снимки

Испанецът свири срещи в Ла Лига от 2008 година насам, а от 2011-а е в съдийската листа на ФИФА. В сблъсъка Малмьо – Лудогорец ще му помагат асистентите Пау Себриан и Роберто дел Паломар.

За четвърти рефер бе назначен Хосе Мунуера, Лесли Ървайн ще е съдийски наблюдател, докато Клара Бяртмарц ще бъде дежурен делегат. За ВАР пък ще отговарят Хуан Мунуера и Рикардо де Бургос.

Плейофът в сряда е от 22:00 часа българско време, а Gong.bg ще проследи двубоя за вас минута по минута.