Лудогорец гостува на грузинския отбор Торпедо Кутаиси на 23 август, четвъртък, в първи плейофен мач от турнира Лига Европа. Вълнуващият двубой е от 19.00 ч. и ще бъде излъчен пряко в ефира на DIEMA SPORT, както и срещу абонамент в платформата PLAY DIEMA XTRA.

Българският шампион се класира за плейофната фаза във футболния турнир, след като отстрани босненския тим Зрински с 1:0 като домакин и равенство от 1:1 като гост. От своя страна съперникът на Лудогорец - Торпедо Кутаиси, продължи към последната фаза преди групите след победа над Кукеши с общ резултат 5:4. В първата среща тимът от Разград ще гостува на грузинския отбор, а реваншът е на 30 август.

Предстоящата среща ще се играе в Тбилиси на стадион „Михаил Месхи“, а съдия на мача ще бъде Хюсеин Гьочек. Лудогорец замина за Грузия с общо 22-а футболисти и трима вратари. Ще успее ли родният тим да грабне победата, гледайте на 23 август от 19.00 ч. директно в ефира на DIEMA SPORT.

Този четвъртък не пропускайте да проследите на живо срещата по DIEMA XTRA и онлайн в платформата PLAY DIEMA XTRA.