ЦСКА Москва стигна до обрат с 2:1 над Арсенал Тула в гостуването си от 8-ия кръг на руската Премиер лига. Българинът Георги Костадинов не игра за домакините заради контузия, която го извади от сметките и за мачовете на националния отбор.

Данийл Лесовой още в 10-ата минута даде аванс на футболистите от Тула. ЦСКА изравни 7 минути по-късно. Илзат Ахметов се възползва от неубедителна игра на защитата на Арсенал.

В 74-ата минута "армейците" стигнаха и до пълен обрат. Иван Обляков центрира от фаул, а Седрик Гогуа с глава насочи в мрежата за 1:2.

Така съперникът на Лудогорец в групите на Лига Европа събра актив от 16 точки и се изкачи до 4-ото място в класирането. Арсенал пък е на 7-ата позиция с 13 пункта.