Лукоки: Много е хубаво, когато побеждаваш отбори като Хофенхайм

Джоди Лукоки<strong> източник: Илиан Телкеджиев/Lap.bg</strong>

Джоди Лукоки източник: Илиан Телкеджиев/Lap.bg

Крилото на Лудогорец Джоди Лукоки не скри задоволството си след обрата и победата над германския Хофенхайм във втори мач от груповата фаза на Лига Европа. Разградчани се наложиха с 2:1 на своя „Лудогорец Арена“, а именно Лукоки вкара втория гол в срещата.

„През първото полувреме губехме с 0:1, но през втората част успяхме да се върнем. На почивката треньорът ни каза да продължим да играем по същия начин, защото нещата през първото полувреме се получаваха“, коментира Лукоки.

„Беше страхотна победа. Винаги е хубаво, когато побеждаваме отбори от Германия като Хофенхайм“, каза още крилото на Лудогорец.