ЦСКА и Етър се захапаха здраво под снега в София, но в първите 45 минути гол не падна, а вторите 45 ще се доиграят след 24 часа заради атмосферните условия.

Обилният сняг прекрати мача на „Българска армия“ на почивката и битката между „червени“ и „виолетови“ ще се поднови от 17:30 часа в неделния ден.

В изиграното време от 45+9 минути ЦСКА създаде доста положения пред вратата на Етър, като за игровото превъзходство помогна и червеният картон на Георги Александров в 12-ата минута.

В прикаченото видео може да си припомните пропуските, които играчите на ЦСКА направиха срещу Мартин Величков и отбраната във виолетово. Най-често на стрелкови позиции, парадоксално, се озоваваше Браян Кордоба. Сред „отличилите“ се с неточни или спасени удари бяха още Дюкенс Назон и Джонатан Линдсет.