Централният защитник на ЦСКА Валентин Антов говори след победата над Левски с 1:0 на стадион „Васил Левски“.

Антон Узунов
100 снимки

„Това е вечното и не можеш да си мислиш, че ще победиш с разгромен резултат. Важното е, че спечелихме мача, взехме трите точки и приключваме годината с победа. Дерби е и има много нерви и често се получават картони. Трябва да си концентиран. За съжаление останахме с човек по-малко. Аз като защитник си казах, че трябва да задържим мача и да играем, за да не допуснем гол. Време е за равносметка. От много време не бяхме играли в такъв цикъл – четвъртък – неделя. Ще направим добра подготовка, за да можем да работим още повече с г-н Акрапович

„Футболист съм на ЦСКА и мисля за отбора. Не знам за оферти към мен. Мисля, че почивката ще ни дойде добре, защото изиграхме много мачове и пролетта ще покажем още по-добри неща“, добави още той.