Иван Турицов беше категоричен, че ЦСКА е бил по-добрия отбор и заслужено "червените" си тръгват с трите точки от "Лаута".

"Дойдохме за победа. Знаехме силните и слабите страни на Локомотив. Мисля, че се справихме добре и заслужихме трите точки. През първото полувреме имахме много чисти положения. Ако бяхме вкарали повече голове щеше да е още по-лесно. 2:0 е коварен резултат, но през втората част държахме високо линията на защитата и успяхме да спечелим срещата.

Всеки играе за другия, влизаме здраво в единоборствата и не е случайно, че имаме най-добрата защита. Трябваха ни няколко успеха за да тръгне отбора."

Десният защитник говори и за предстоящото дерби с Левски и връзката му с феновете.

"С Левски очаквам само победа. Надявам се на хубав мач с добър завършек за нас. В ЦСКА се чувствам добре. И днес секторът за гости беше пълен. Аз съм последния човек, който ще тръгне срещу тях и всичко вече е в миналото."