Треньорът на Крумовград - Неманя Миланович, говори след загубата с 1:3 от Арда у дома. Специалистът заяви, че в първите 20 минути отборът му не е бил в мача.

"Мисля, че не съществувахме в първите 20 минути, нямахме интезитет в играта. След 0:3 вече беше много трудно да се върнем в срещата. След това започнахме да играем, имахме някои шансове, вкарахме гол. При 0:3 беше почти невъзможно да се върнем.

Трябва да анализираме. Нямахме агресия, скорост, не следвахме плана, който имахме за срещата. В мача срещу Пирин се справихме добре, загубихме от дузпа, ние имахме дузпа. Това беше добър мач за нас. Днес не бяхме толкова добри. Имаше 20-25 минути, в които просто не бяхме на терена. Трябва да анализираме.

Имаме футболисти, не е въпросът в това кой липсваше. Човекът, който влезе на мястото на Кацаров изигра добра среща", каза Неманя Миланович.