Националният отбор на Гваделупа, за който се състезава крилото на ЦСКА - Матиас Фаетон, отнесе с 4:0 Синт Мартен в двубой от Националната Лига „B“ на КОНКАКАФ. Футболистът на „червените“ записа пълни 90 минути в мача и допринесе с гол за успеха на своя тим. Попадението му бе първото в мача – от дузпа.

Крилото беше точно от дузпа в средата на първото полувреме. Останалите голове вкараха Анж-Фреди Плюман и Лутър Архимед, като Плюман се разписа на два пъти, а първият му гол и втори за отбора в мача също беше от дузпа.

В 78-ата минута Фаетон получи и жълт картон.

След триумфа в неделя Гваделупа е с максимален актив от 6 точки на върха в група A. Толкова има и Сейнт Лусия. През октомври двата отбора се изправят един срещу друг в спор за лидерската позиция.