Отборите на Локомотив София и ЦСКА 1948 II завършиха при резултат 2:2 в контрола на стадион "Локомотив".

Вторият тим на ЦСКА 1948 поведе в резултата в 14-ата минута, когато избита топка, при корнер, стигна до Карлос Охене. Той донесе преднина на гостите с чудесен изстрел извън наказателното поле.

В 23-ата минута пък дубълът на ЦСКА 1948 се възползва от грешка на Мартин Райнов и стигна до втори гол, дело на Александър Аспарухов. Този път Охене се отчете с асистенция.

Локомотив София все пак стигна до равенството и то много драматично. В 87-ата минута Александър Александров бе намерен около бялата точка след добър пробив отляво. Той получи пас и хладнокръвно прати топката в мрежата, за да намали изоставането на "железничарите".

В 93-ата минута на срещата пък домакините получиха шанс да изпълнят пряк свободен удар след грубо нарушение на Карлос Охене. Така авторът на първия гол за гостите получи втори жълт и червен картон. Александров изпълни великолепно и не остави шансове на стража, оформяйки крайният резултат - 2:2.