Феновете на Локомотив Пловдив са ядосани на нападателя Анте Аралица заради фрапантните пропуски, които направи при домакинската загуба със Славия. Това отприщи вълна от гневни емоции на привържениците към него, а скандиранията започнаха още на стадиона, след което се прехвърлиха в социалните мрежи и форумите.

През настоящата кампания Аралица има 5 гола в 24 мача. За сравнение, защитниците Диниш Алмейда и Йосип Томашевич общо имат попадения колкото него.

През миналия сезон в 22 срещи хърватинът вкара 4 пъти, като в повечето случаи се появяваше от пейката, за да замени Ален Ожболт. След продажбата на словенеца в Слован Братислава от Аралица се очаква много повече.

Почти сигурно това оставя Анте на пейката за реванша с Левски за Купата на България.

Срещата е във вторник, от 20:30 ч., и ще можете да я наблюдавате пряко по DIEMA SPORT или да следите случващото се минута по минута с Gong.bg

Добрата новина за треньора на "смърфовете" е, че за двубоя се завръща Милош Петрович, който изтърпя наказанието си.