Старши треньорът на ЦСКА – Нестор Ел Маестро, успя да опази универсалния си футболист Тибо Вион от картон.

Французинът е с 4 официални предупреждения от началото на сезона, а пето такова ще го извади от игра за една среща.

За ЦСКА предстоят два ключови мача в челото на класиране – гостуване на „Лаута“ на лидера Локомотив Пловдив и дерби с Левски. "Сините" са на трета позиция в таблицата, току пред 31-кратния първенец.

Вион игра едва десетина минути при победата на „червените“ над Локомотив София в едно от столичните дербита. На неговата моментна позиция вляво на отбраната действа Емануел Шакич, който направи така, че липсата на Вион почти да не се усети. Това бе и дебют от първата минута за опитния австриец.

Срещу „железничарите“ Ел Маестро направи и други ротации в състава си, пускайки Майкъл Естрада на мястото на Матиас Фаетон. Еквадорският национал се отблагодари за шанса и отбеляза два гола за успеха с 2:0. Това бяха и първите попадения на Естрада с червения екип.