ЦСКА стартира подготовката си за предстоящия мач с Ботев Враца, който ще се състои в четвъртък от 17:30 часа. Този мач идва непосредствено след загубата с 0:1 в дербито с Левски, което постави отбора в трудна позиция.

Startphoto.bg
32 снимки

Един от най-големите проблеми за треньора Александър Томаш е отсъствието на нападателя Аарон Исека. Белгиецът, който беше титуляр в дербито, получи контузия в коленните връзки след съприкосновение с вратаря на Левски, Матей Маркович, в края на първото полувреме. Исека ще премине обстойни прегледи, за да се определи точната диагноза и продължителността на отсъствието му от терена.

На тренировката, която бе открита за медиите в първите 15 минути, пропусна и колумбийският защитник Браян Кордоба, който все още не е възстановен от травмата си, получена миналата седмица.

След мача с Ботев Враца, ЦСКА ще стартира участието си в Купата на България, като във вторник (29 октомври) гостува на Добруджа от 13:30 часа. Отборът ще се стреми да се върне на победния път и да зарадва феновете след последните трудности.