Капитанът на ЦСКА - Амос Юга, няма да бъде на разположение на треньора Нестор Ел Маестро за предстоящото домакинство след паузата за мачовете на националните отбори срещу Етър. Двубоят е на 25 ноември, събота, от 17:30 часа.

Халфът получи петия си жълт картон от началото на сезона при победата с 4:1 като гост над Крумовград.

Юга беше декориран в жълто в 80-ата минута, след като Данило Асприля разкара топката и беше предупреден официално от съдията Радослав Гидженов, а след това полузащитникът от ЦАР поиска обяснение на висок тон от рефера. Така той ще бъде наказан за един мач.

Амос Юга изравни резултата в срещата с Крумовград в 38-ата минута, след като четири по-рано Алекс Колев беше дал аванс на домакините.

Въпросната ситуация може да видите в прикаченото видео.