Левски се класира за третия предварителен кръг на турнира Лига на конференциите, след като победи Шкупи с 1:0 на „Герена“ със страхотен победен гол на Марин Петков в 101-ата минута м реванша и с общ резултат от 3:0 продължава напред, където ще срещне израелски Апоел Беер Шева.

startphoto.bg
100 снимки

Часове след успеха част от „сините“ играчи излязоха за тренировка, като в нея взеха участие тези, които не играха срещу северномакедонците в четвъртък. На пълни обороти се готвеше и последното ново попълнение Дарлан, който вече е получил своята картотека и най-вероятно ще направи дебюта си за Левски в гостуването на Локомотив Пловдив в неделя на „Лаута“.

Извън строя обаче остава централният защитник Кристиан Димитров, който лекува травма, заради която пропусна реванша с Шкупи. Той със сигурност няма да бъде наличен на старши треньора Николай Костов за сблъсъка със „смърфовете“.