В неделния ден от 17:45 часа Берое посреща Локомотив Пловдив в дерби между втория и третия във временното класиране на efbet Лига. И двата състава ще търсят успеха, а това със сигурност ще повиши и очакванията на феновете и на двата тима.

Берое влиза в мача след първата си загуба през сезона, която дойде в Разград, а наставникът Димитър Димитров не остана доволен от изпуснатите положения срещу Лудогорец. Мачът ще бъде пропуснат от Кукула и вратаря Душан Перниш, а след като Еривалдо дебютира като титуляр в Разград, но не впечатли, днес може да остане на резервната скамейка.

В Локомотив Пловдив Петър Витанов е под въпрос за мача, Малембана е контузен, а Пулиезе се завръща след наказание.

Срещата на стадион Берое е от 17:45  часа пряко в ефира на DIEMA SPORT и минута по минута на Gong.bg.