Играчът на мача Андриан Краев говори след победата с 2:0 над Арда в 9-ия кръг на efbet Лига. Футболистът на "сините" отбеляза първото попадение в мача.

"Мисля, че първото полувреме тотално надиграхме отбора на арда, второто полувреме бяхме по-отпуснати, и добре че падна втория гол", заяви Краев.

Той не забрави да благодари и на Филип Кръстев, който асистира за гола през първата част на мача:

"Филип имаме добра връзка. Благодаря му за асистенцията"

"Това не е важно, важното е да побежаваме, независимо кой вкарва. Важното е да си взимаме мачовете и да вървим напред, защото имаме цели за постигане. Ние се стремим да детронираме Лудогорец. мисля че игаем добър атакуващ футбол. Това е целта, тренираме всеки ден, за да станем шампиони и да свалим Лудогорец.

"Подготвяме се добре. Всеки мач играем за победата и гоним трите точки", завърши Андриан Краев.