Договорът за наем между Локомотив София и Риека за правата на Доминик Янков изтече и той ще се завърне в хърватския тим, обявиха "железничарите".
Янков изигра 13 мача, разписа се три пъти и си заслужи завръщане в националния отбор с червено-черната фланелка.
"Ръководството на „Локомотив“ благодари на Доминик за професионализма и му пожелава много здраве, щастие и успехи в бъдеще!", написаха столичани.
Доминик Янков се завръща в Риека
Избрано от VGong


