Договорът за наем между Локомотив София и Риека за правата на Доминик Янков изтече и той ще се завърне в хърватския тим, обявиха "железничарите".

Янков изигра 13 мача, разписа се три пъти и си заслужи завръщане в националния отбор с червено-черната фланелка.

"Ръководството на „Локомотив“ благодари на Доминик за професионализма и му пожелава много здраве, щастие и успехи в бъдеще!", написаха столичани.

Избрано от VGong

„В момента водя война, но аз ще бъда крайният победител“: Любо Пенев пое „Локомотив“ София

Google Добави ни в предпочитани източници в Google

подкрепя българския спорт