Тимовете на Царско село и Локомотив (София) не успяха да си отбележат гол в мача помежду си, игран на комплекса на домакините в Южна София и двубоят приключи 0:0. Срещата бе контрола като част от подготовката на двата тима за новия сезон в efbet Лига.

През първата част попадение на падна. Домакините бяха по-активният тим на терена и трябва да съжаляват повече, че не стигнаха до попадение. На няколко пъти Александър Любенов трябваше да се намесва при далечни удари на играчи на Царско село.

През втората част мачът бе като цяло равностоен. Домакините продължиха да бъдат по-активни, но най-чистото положение бе в полза на "железничарите". В средата на полувремето Христо Иванов се озова на стрелкова позиция сам срещу Янко Георгиев, но прати топката над вратата.

В самия край на мача и гол на Раел Лоала бе отменен заради засада. Така двата тима не съумяха да си вкарат попадение и се оттеглиха при 0:0 при последния съдийски сигнал.