Дербито между Левски и ЦСКА от зона София на първенство при юношите старша възраст от набор 1991 година завърши 1:1. Срещата се игра на изкуствения терен на „Герена”.

През първото полувреме възпитаниците на Веселин Сърбаков имаха пълно превъзходство и още в 15-та минута повeдоха в резултата. Мишел Георгиев беше спънат в наказателното поле и Костадин Аджов реализира отсъдената дузпа.

До почивката домакините продължиха да доминират, но изпуснаха няколко положения и не успяха да стигнат до втори гол.

В началото на втората част „червените” заиграха по-активно и в 55-ата минута стигнаха до изравняване. При атака отляво Владимир Бахъров отбеляза красив гол, след като с параболичен удар по диагонала прехвърли вратаря Петър Хубчев за 1:1.

До края на срещата и двата тима създадоха по няколко добри положения, но резултатът остана непроменен.

Лидер в класирането е Чавдар (Етрополе) с 41 точки, пред Славия с 39 точки, Левски с 36 точки, Локомотив София с 33 точки и ЦСКА с 32 точки.