Дублиращите селекции на Славия и Левски завършиха наравно 1:1 в шампионатен мач. Срещата се игра на едно от помощните игрища на стадион „Славия”, а най-силни изяви имаха вратарите на двата тима.

Цветан Димитров и Стефано Кунчев извадиха куп ситуации пред своите врати. Гостите от Левски излязоха напред в резултата през първата част, когато целта бе поразена от централния нападател Мишел Георгиев.

След почивката „белите” изравниха, като точен от дузпа бе Джунейт Яшар. В края на срещата вратарите Цветан Димитров и Стефано Кунчев показаха завидна класа и попречиха в мача да паднат още голове.

От първия отбор на Левски в състава на Викторио Павлов бе единствено вратарят Димитров. Асен Букарев можеше да използва услугите на Петър Димитров, Борислав Георгиев, Яшар и Дюлгеров в срещата между вторите тимове на Славия и Левски.