Отборът на ЦСКА постигна победа срещу вечния съперник Левски и в дублиращата футболна група до 21 години.

"Червените" победиха "сините" с 2:0 в мач от 13-ия кръг,  игран на терена на стадион "Академик". И двата гола за ЦСКА паднаха след почивката след статични  положения. Денис Причиненко откри резултата в 60-а минтуа с  прецизно изпълнение на пряк свободен удар, а капитанът на тима  Петър Витанов вкара за 2:0 от дузпа в 73-а минута.

Победата прекъсна негативна серия на "червения" дубъл и  тимът се отлепи от предпоследното място в класирането. Отборът на ЦСКА, подсилен от няколко футболисти от първия  тим като Анатоли Господинов, Сендрино Мисиджан, Кристиан  Супусепа и Денис Причиненко, бе по-активният отбор на терена и  заслужено стигна до победата.