Отборът на НСА-София спечели Купата на България по футбол за жени след победа с 4:0 над Барокко във финала. Така тимът на Силвия Радойска записа пореден дубъл, след като стана и шампион на странаат за 18-и път.

НСА започна по-силно срещата и поведе още в 18-ата минута. Националката Ивана Найденова преодоля технично  две състезателки на Барокко и оказала сама срещу вратаркятя, не сгреши за 1:0. Вторият гол падна в 25-ата минута, а негов автор бе Ленора Желева, която се разписа със силен шут след разбъркване. Пет минути преди почивката Димитра Иванова направи резултата класически. През втората част НСА отбеляза само едно попадение чрез резервата Ивелина Павлова, която вкара с глава в 77-ата минута.

НСА - БАРОККО 4:0

1:0 Найденова (18)
2:0 Желева (25)
3:0 Иванова (40)
4:0 Павлова (77)

НСА: 12. Роксана Шахънска, 11. Александра Янева, 3. Яница Иванова, 5. Нора Димитрова, 6. Йоана Папазова, 16. Яна Йорданова, 22. Ивана Найденова, 7. Валентина Асенова, 10. Леонора Желева, 14. Димитра Иванова, 19. Тея Пенкова
Треньор Силвия Радойска

Барокко: 1. Нина Карабельова, 15. Виктория Митова, 16. Силвия Кантарджиева, 18. Ванеса Иванова, 3. Олга Попова, 6. Лия Ангелова, 20. Зорница Тодорова, 10. Изабела Петрова, 11. Деница Семнова, 8. Славина Ангелова, 17. Виктория Михайлова