Отборът на ЦСКА 2 постигна нова победа в контролите. След като в сряда разгромиха Спартак Плевен с 5:0, сега момчетата на Стамен Белчев надделяха с 3:2 над третодивизионния Вихър Славяново.

Гостите откриха първи резултата чрез Иванов, но младите играчи на "червените" направиха пълен обрат до почивката. Две отлични асистенции на Добромир Бонев бяха материализирани от Милчо Ангелов и Павел Головодов.

Последният се разписа за втори път в 45-ата минута след пробив и прецизен пас на Васил Попов. И през втората част младите цесекари доминираха, но не успяха да вкарат нови попадения.

В 85-ата минута с глава Константин Генков от Вихър се разписа и направи загубата за гостите по-почетна.

ЦСКА 2 – Вихър Славяново 3:2

0:1 Иванов /7/
1:1 Милчо Ангелов /33/
2:1 Павел Головодов /40/
3:1 Павел Головодов /45/
3:2 Генков /85/

Състав на ЦСКА 2: Петров, Попов, Симеонов, Георгиев, Минков, Руменов, Търтов, Янков, Бонев, Ангелов, Головодов (Петров, Турицов, П.Петров, Рамадан,Кулов, Иванов, Митрев)