В цялата дандания около изваждането на ЦСКА и Локо Сф от професионалния футбол двата отбора играха полуфинал-реванш от първенството при юношите, родени през 1996 г. Локо Сф надви като гост на Царско село с 3:1 и се класира за финала, където ще срещне Ботев Пд.

Първият двубой в старшата възраст на „железничарите“ и „армейците“, игран в Требич, бе спечелен от госта ЦСКА с 3:2. Днес локомотивци поведоха, но „червените“ изравниха преди почивката за 1:1. През втората част Локо Сф стигна до нови два гола и победа с 3:1. Така с общ резултат 5:4 младите локомотивци отиват на финала.

В другия полуфинал Черно море и Ботев Пд завършиха 2:2 във Варна, след победата за „канарчетата“ с 2:0 в първата среща те се класират също.

Финалният мач ще се играе на 30 юни, все още не е ясно къде.