Отборът на Левски набор 2003 стана шампион на България, след като победи ЦСКА с 2:0 на финала.

Двубоят се игра в Драгалевци, а "сините" взеха своето едва след почивката. През първата част двойно спасяване направи вратарят на Левски Иван Андонов, а чак в края на полувремето Левски създаде първата си ситуация.

След паузата тимът на Краси Петров показа по-добрата си класа и логично триумфира. С важна роля беше резервата Марк-Емилио Папазов, който откри с глава след отлично центриране на Даниел Начев.

Последният асистира и за втория гол, който беше реализиран от Мартин Хайдаров. В края на срещата Иван Андонов сътвори още едно впечатляващо спасяване, а Левски пропусна да бие класически, след като Хайдаров изтърва сам срещу вратаря на ЦСКА.