Левски се подигра с ЦСКА при юношите. Днес „сините” записаха две поредни победи срещу вечния съперник, като вкараха общо 7 гола и не допуснаха нито един. На изкуственото игрище на стадион „Георги Аспарухов” домакините първо отупаха набор 1995 с 2:0. Воденият от Владко Шамаланов отбор бе пълен господар на терена през всичките 90 минути и пропусна шанса за по-изразителна победа. Още в 13-ата минута гол за домакините отбеляза Стивън Петров, който надбяга защитниците на ЦСКА и с плътен удар вкара топката в ъгъла на вратаря. Само няколко минути по-късно главния арбитър Вихрен Манев свири дузпа за Левски за игра с ръка на Стоян Стоичков в наказателното поле. Зад топката застана Кристофър Димитров и удвои.

До края на срещата Левски пропусна няколко изгодни положения, като силен мач направи вратаря на ЦСКА Радослав Костадинов, който спаси удари на домакините. В 55-ата минута „червените” останаха с човек по-малко, след като Манев изгони Стоян Стоичков за нарушение срещу откъсващ се сам срещу вратаря футболист. Това допълнително усложни задачата на водения от Емил Димитров тим на ЦСКА и „червените” не успяха да упражнят финален натиск поне за почетно попадение.

Сериозна разлика в класите пролича и във втория мач между двата отбора. Родените през 1997 година футболисти на Левски размазаха ЦСКА с 5:0, а още два гола не бяха зачетени заради засади. Още до почивката „сините” си осигуриха комфортна преднина от 3 гола, а след това бяха добавени още 2.